-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail: bajami@interia.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM
(Zam: 22.11.2015 r., godz. 21.16)

DNIA 1 GRUDNIA 2015 r. O GODZINIE 17:30 W ŻŁOBKU MIEJSKIM ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z LEKARZEM STOMATOLOGIEM PANEM TOMASZEM ANKIEWICZEM. SPOTKANIE BĘDZIE MIAŁO MIEJSCE W NOWEJ CZĘŚCI BUDYNKU ŻŁOBKA MIEJSKIEGO.

Drodzy Rodzice,

nie każda wizyta u dentysty oznacza borowanie lub ekstrakcję zębów. Wizyta higieniczna to spotkanie ze stomatologiem, podczas którego dziecko uczy się, jak powinna wyglądać prawidłowa higiena jamy ustnej. Piękny uśmiech stał się wizytówką człowieka; równie ważną jak ubiór czy maniery towarzyskie. Nauka prawidłowego oczyszczania wnętrza jamy ustnej przeprowadzana jest w ramach profilaktyki stomatologicznej. Zależnie od wieku pacjenta lub jego indywidualnych potrzeb, realizowana jest w płaszczyznach, które wymagają poszerzenia wiedzy przez zainteresowanego.

Naukę prawidłowej higieny jamy ustnej trzeba powtarzać. Dzieci dowiadują się o higienie jamy ustnej. Wizyta stomatologa to okazja do skontrolowania zdrowia wnętrza jamy ustnej. Lekarz dysponuje odpowiednią wiedzą, by w porę wykryć niepokojące objawy i zapobiec rozwojowi choroby.

Wizyta higieniczna może przynieść naszym dzieciom sporo korzyści. Korzystamy z możliwości, jakie oferuje daje nam współpraca z zaprzyjaźnionym lekarzem Tomkiem Ankiewiczem – wychowankiem Żłobka Miejskiego w Legionowie.

Za kolejną wizytę stomatologiczną i poradnictwo w Żłobku Miejskim serdecznie dziękuję.

Z wyrazami szacunku
Barbara Mierzejewskakliknij, aby obejrzeć całą galerię

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 22.11.2015 r., godz. 21.16
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 22.11.2015 r., godz. 23.22
Liczba odwiedzin: 356