-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail: bajami@interia.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Z wizytą w Ministerstwie
(Zam: 18.03.2018 r., godz. 10.31)

aktualność ze strony https://www.mpips.gov.pl/

Międzypokoleniowe przygotowywanie ozdób świątecznych w ramach warsztatów dla dzieci, występ podopiecznych żłobka w Legionowie, teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu seniorów czy otwarcie wystawy ozdób świątecznych – te i inne atrakcje czekały na najmłodszych podczas „Wielkanocnego Spotkania Rodzinnego”, które odbyło się dziś w Ministerstwie Rodziny.Wielkanocne Spotkanie Rodzinne przebiegło w prawdziwie świątecznej scenerii. Każde dziecko po wejściu do Ministerstwa otrzymało uszy królika, stempel z nazwą spotkania, kotylion i świątecznego lizaka.

- Bardzo się cieszę, że możemy spotkać się w okresie oczekiwania na ważne dla wielu Polek i Polaków święto Wielkiej Nocy. Ten wyjątkowy czas skłania nas do refleksji nad życiem i wartościami, którymi kierujemy się na co dzień, a co najważniejsze – przynosi nadzieję i pozwala z radością patrzeć w przyszłość – mówiła podczas rozpoczęcia uroczystości minister Elżbieta Rafalska.- Nieustannie pracujemy nad polepszaniem warunków życia polskich rodzin. Dziś na tej sali mam przyjemność spotkać się z dziećmi, rodzicami i seniorami. To pokazuje, że w działaniach na rzecz rodzin pamiętamy o wszystkich pokoleniach – dodała szefowa resortu pracy i polityki społecznej.Po wystąpieniu minister Elżbiety Rafalskiej zebrani mogli podziwiać występ dzieci ze żłobka w Legionowie, a następnie teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu uczestników Dziennego Domu Pobytu „Senior+” w Olsztynie.

Na uczestników czekała moc atrakcji – wśród nich prowadzone przez uczestników placówek „Senior+” w Olsztynie, Tuszynie i Miedznej Drewnianej warsztaty dla dzieci, polegające na przygotowywaniu ozdób świątecznych.Całość zwieńczyło otwarcie przez szefową resortu rodziny, pracy i polityki społecznej wystawy ozdób świątecznych, przygotowanych przez seniorów.
- Pragnę już teraz życzyć wszystkim zebranym błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przeżywanych w radosnej atmosferze. Niech będzie to czas, który sprzyja pogłębieniu relacji rodzinnych i pielęgnowaniu tego, co najważniejsze – powiedziała na zakończenie minister Elżbieta Rafalska.W „Wielkanocnym Spotkaniu Rodzinnym” wzięło udział w sumie 150 osób – wśród nich: 60 dzieci z rodzin wielodzietnych oraz pieczy zastępczej, 30 dzieci ze żłobka Motylkowy Świat w Legionowie oraz 60 seniorów z placówek „Senior+”.


fotorelacja Ministerstwa Rodziny


Nasza fotorelacja już wkrótce...

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 18.03.2018 r., godz. 10.31
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 18.03.2018 r., godz. 20.08
Liczba odwiedzin: 338