-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Dla rodziców

Podziękowanie Dyrektora Żłobka NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

-
Wersja do drukudruk
Podziękowanie Dyrektora Żłobka NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci. Dziękuję za wspieranie naszych działań, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem.
Dziękuję również pielęgniarkom, opiekunom i wszystkim pracownikom za całoroczną pracę wychowawczą, za zaangażowanie i oddanie dzieciom, za podejmowanie tak licznych inicjatyw i realizację tak wielu działań. Dziękuję za waszą dobroć, cierpliwość i mądrość.
Dziękuję stażystkom, które pomagały nam w prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz swoją siostrzaną miłością otaczały maluszki ucząc się od personelu właściwych postaw wobec dzieci powierzonych naszej opiece.
Dziękuję wszystkim instytucjom, które współpracowały z nami w minionym roku szkolnym:
Urzędowi Miasta,
Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej,
Przedszkolu Miejskiemu nr 12,
Przedszkolu Miejskiemu nr 10,
Przedszkolu Miejskiemu nr 6,
Straży Miejskiej.
W sposób szczególny pragnę zwrócić się do Dzieci i Rodziców z którymi dziś się żegnamy. Dziękuję za wszystkie spędzone z nami lata, za wszystkie przeżyte wspólnie doświadczenia. Wierzę, że te maleńkie brylanty zostały cudownie oszlifowane i z ogromnym potencjałem wiedzy i rozwoju wzbogacą placówki przedszkolne. Pozostaną z nami wspomnienia i zdjęcia, do których nie raz będziemy wracać, przywołując pamięć o Was. Życzymy Dzieciom samych dobrych dni, wspaniałych i mądrych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości. Rodzicom życzymy licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci. Mamy nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Barbara Mierzejewska
Dyrektor Żłobka Miejskiego.

 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 23.06.2015 r., godz. 23.34
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 23.06.2015 r., godz. 23.34
Liczba odwiedzin: 523