-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Informacje

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

-
Wersja do drukudruk
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
To jest zawsze tylko chwila, jedna, ważąca na całym życiu chwila. Nie ma czasu zaglądać do poradników, szukać informacji w internecie. Musimy wcześniej się dowiedzieć, jak pomóc dziecku, gdyby nagle uległo wypadkowi.

Gdy dzieje się coś z naszym dzieckiem, oddalibyśmy wszystko za wiedzę, jak można mu pomóc, za pewność, że robimy to dobrze i utrzymamy je przy życiu, zanim przyjedzie pogotowie. W jednej krótkiej chwili przekonujemy się, że od lekcji języków obcych czy kursu tańca cenniejsza jest znajomość udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy człowiek powinien ją mieć, każdy rodzic, dziadek i opiekun - w szczególności. Energiczne, ciekawskie, pełne życia dziecko może ulec wypadkowi, może się zakrztusić, nagle zachorować. W każdej chwili i w każdej sytuacji.
W sobotę 16 września 2017 roku, kolejnych 10 osób otrzymało wiedzę i ćwiczenia praktyczne do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

DRODZY RODZICE!
KOLEJNA EDYCJA BEZPŁATNEGO KURSU POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ
INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE KOLEJNY KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ W ŻŁOBKU MIEJSKIM MOTYLKOWY ŚWIAT W SOBOTĘ 23 WRZEŚNIA 2017 r. W GODZINACH OD 8:30 DO 12:00
i OD 12:30 DO 16:00

Zainteresowanych Rodziców proszę o zgłoszenie swojego udziału
w sekretariatu Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat


Barbara Mierzejewska
Dyrektor
Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat

 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 18.09.2017 r., godz. 00.11
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 18.09.2017 r., godz. 00.11
Liczba odwiedzin: 400