-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail: bajami@interia.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek
Strona Główna

Informacje

Podsumowanie Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

-
Wersja do drukudruk
Podsumowanie Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę


Legionowo: Żłobek Miejski Motylkowy Świat
– Sztab akcji Nr 172
Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

W Żłobku Miejskim Motylkowy Świat w Legionowie zorganizowana została ogólnopolska akcja Polskiego Radia Lublin S.A. oraz lubelskiego oddziału Polskiej Telewizji S.A. pod hasłem "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Od 12 lat pomagamy naszym dzieciom uczęszczającym do żłobka. W tym roku po raz drugi włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W Żłobku Miejskim Motylkowy Świat mieścił się Sztab Akcji nr 172. Wolontariuszami Akcji byli rodzice z Rady Rodziców, Panie z Grupy Otwarte Serca oraz pracownicy.

W ramach przedsięwzięcia pomogliśmy 54 rodzinom z dziećmi uczęszczającymi do Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat. Przekazaliśmy: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości, słodycze oraz m.in. żywność długoterminowa i przedmioty gospodarstwa domowego. To wszystko trafiło do rodzin, którym jest trochę trudniej, trochę ciężej.

Analizując wieloletnie działania placówki ukierunkowane na radosny, szczęśliwy, bezpieczny rozwój i pobyt dziecka, pragnęłam aby w naszym żłobku wszystkie dzieci były szczęśliwe. Aby żadnemu dziecku nic nie brakowało. Aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w każdej Rodzinie z wiarą w drugiego człowieka. Dzielenie się sobą, swoją miłością, swoim otwartym sercem przyniosło radość nie tylko biorącym, ale również dającym i niosącym pomoc.
Podzieliliśmy się sobą, swoją miłością, swoim otwarty sercem.
Razem mogliśmy więcej.

Obdarowaliśmy wszystkie potrzebujące rodziny na Święta Bożego Narodzenia, które są tylko raz w roku.
W pierwszych dniach stycznia 2019 roku, przekazaliśmy ubranka niemowlęce, których mieliśmy w nadmiarze dla Wolontariatu Legionowskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy z racji swojej działalności przekazali swoim podopiecznym.

Z serca dziękuję Wszystkim Rodzicom, pracownikom, przyjaciołom żłobka za przekazane dary, ubranka, zabawki, książeczki i artykuły żywnościowe. Dziękuję wszystkim anonimowym Aniołkom, które bezimiennie pozostawiały dar swojego serca w pudełkach przed grupami dziecięcymi. Dziękuję Radzie Rodziców za papierowe Aniołki i bombki z życzeniami i podziękowaniami, które rozweselały szafki dziecięce.
Dziękuję pracownikom za pomoc i wsparcie przy sprawnym przeprowadzeniu akcji
i wydawaniu darów. Dziękuję za współpracę.

Barbara Mierzejewska
Dyrektor
Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat
Szef Sztabu Nr 172
Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 27.01.2019 r., godz. 23.00
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 27.01.2019 r., godz. 23.12
Liczba odwiedzin: 71