-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Informacje

MOTYLKOWY ŚWIAT„ KOCHANE MAMUSIE, KOCHANI TATUSIOWIE, DRODZY PRZYJACIELE”

-
Wersja do drukudruk
MOTYLKOWY ŚWIAT„ KOCHANE MAMUSIE, KOCHANI TATUSIOWIE, DRODZY PRZYJACIELE”
Po otwarciu koperty z zaproszeniem wiedzieliśmy już, że czeka nas niezwykłe spotkanie. Kto nas Seniorów z Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprosił do Miejskiego Żłobka na świętowanie DNIA MATKI i OJCA ? To oczywiste - dzieci z Motylkowego Świata.

Dla nas wszystkich Seniorów jest to miła niespodzianka, a szczególna dla tych, którzy nie doświadczyli roli Rodzica, czy roli Dziadków.
Są i tacy, którzy ról doświadczyli, ale z różnych przyczyn dawno nie mieli z bliskimi kontaktu.
Pani dyrektor Basia Mierzejewska na powitanie, w swym wystąpieniu podkreśliła: "Rodzicem jest się całe życie, a seniorzy - babcie i dziadkowie, są też mamami i tatami, i niespodzianka im się należy". Dla Wszystkich, którzy przybyli najpiękniejszą niespodzianką były występy dzieci z Grupy VI - Motylki, z Grupy III Słoneczka i z Grupy IV Biedroneczki, wyśpiewując piosenki na Cześć Mamusi i Tatusia, zarażali nas swoją dziecięcą radością. Popłynęły łzy wzruszenia, łzy szczęścia i burza oklasków.

Dzięki Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat, która podzieliła się miłością swoich maluszków, my Seniorzy doznaliśmy wiele wzruszeń, obudziły się wspomnienia z przeżytych lat i wzrosło poczucie więzi międzypokoleniowych.

Po występach udaliśmy się na słodki poczęstunek wyśmienitych ciast i tortów. Było bajecznie.
Na osłodę zakończenia imprezy i rozstania, każdy z nas został obdarowany tabliczką czekolady "JEDYNA". MY SENIORZY - mieliśmy wrażenie, że jesteśmy JEDYNI w SWOIM RODZAJU. Czy tak nie jest ?
Dziękujemy za przeżycie cudownych chwil z nadzieją na następne spotkanie.

Z pozdrowieniem
Krystyna Drążewska


 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 07.06.2019 r., godz. 23.01
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 07.06.2019 r., godz. 23.01
Liczba odwiedzin: 253