-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Zdrowo jemy ...

Scenariusz do Konkursu Od żłobka to wiemy- zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

-
Wersja do drukudruk
Scenariusz do Konkursu Od żłobka to wiemy- zdrowo jemy, zdrowo rośniemy
Kot – opowieść ruchowa

Pewnego wtorkowego poranka Motylki z gr. VI odwiedziły kotka Mruczka. Kotek opowiadał, jak ważne jest spożywanie zdrowej żywności. Dzieci bardzo chętnie wybierały z lodówki i układały przed kotkiem odpowiednie produkty żywnościowe. Po obfitym śniadanku udały się z kotkiem na spacer gdzie spotkały różne zwierzątka. W wesołych nastrojach naśladowały dźwięki wydawane przez przyjaciół Mruczusia a potem zaczęła się super zabawa na świeżym powietrzu. Mruczek pokazał dzieciom jak sobie poćwiczyć, żeby mieć zdrowe ciało. Po tylu atrakcjach zmęczony zasnął na mięciutkiej trawce, a dzieci cichutko podeszły do stolików i zaczęły wyklejać rysunki kości i zęba.


Celem przeprowadzonych zajęć, było przekazanie dzieciom wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania, w szczególności spożywania produktów mlecznych oraz pokazanie jak ważną rolę w ich życiu spełnia ruch fizyczny i codzienne spacery na świeżym powietrzu. 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 07.05.2013 r., godz. 13.14
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 07.05.2013 r., godz. 13.14
Liczba odwiedzin: 798